Приготування льодяників на паличках як в дитинстві

Льодяники на паличці - дуже яскравий спогад з дитинства, яке відроджує найбільш запам'ятовуються приємні моменти. Тут можна придбати найрізноманітніші льодяники, як для своїх діточок, так і для себе.

Давайте почнемо з приготування. Для приготування цього чудо-ласощі досить пошукати у себе на кухні такі прості інгредієнти, як цукор, вода, лимонна кислота, харчовий барвник, натуральний ароматизатор і цукрова пудра.

Насамперед для приготування льодяників потрібно підготувати цукор, який всипається в сотейник з тефлоновим дном і заливається водою. Отримана маса повинна готуватися на вогні середньої інтенсивності до закипання. Щоб перевірити готовність сиропу потрібно капнути краплю на тарілку. Якщо вона почне застигати, то значить сироп готовий.

Далі в цю масу потрібно всипати ароматизатор, харчовий барвник, лимонну кислоту по черзі, ретельно перемішуючи. Після цього на противень потрібно висипати цукрову пудру, яку акуратно розрівняти по всій поверхні. Шар повинен бути дуже товстим і значним.

Наступним кроком буде віддруковування круглої кришки на поверхні так, щоб вийшли поглиблені отвори. Потрібно добре постаратися, щоб отвори були щільними. У них необхідно покласти палички. Розташувати отвори потрібно в шаховому порядку, щоб палички, що лежать в отворах, не заважали один одному. Після цього потрібно заповнити отримані форми кольоровим цукровим сиропом.

Для запобігання злипання льодяників зробити висновок про необхідність дати їм охолонути, після чого ретельно обваляти їх в пудрі. Для створення незвичайного декору льодяників можна використовувати що завгодно. Приготування таких простих і неймовірно апетитних льодяників займе зовсім мало часу, близько півгодини. В результаті ви отримаєте неймовірно смачне і гарне ласощі, яке може стати відмінним і приємним презентом до будь-якого свята.

Це дивовижне солодкі ласощі перенесе вас в далеке дитинство, коли мама чи бабуся створювала таке неймовірно красиве твір кондитерської майстерності. Це не просто льодяники, це цілий світ, який збудить в душі масу чарівних дитячих спогадів, коли кожен з нас мріяв про нову красивою іграшці або інших казкових речах. Якщо ви є любителем таких солодощів, як льодяники на паличці, то вам неодмінно варто відвідати інтернет-магазин http://candy.kiev.ua/produktsiya/ledentsyi/, в якому ви можете їх придбати. Широкий асортимент вас здивує і ви обов'язково повернетеся до нас ще раз.